اهداف نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران یکی از نمایشگاه‌های معتبر و به نام خاورمیانه در زمینه شیرینی و شکلات به حساب می‌آید که اولین دوره آن در سال ۱۳۸۱ و پس از آن هر ساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شده است.

در سال ۱۳۹۶ نیز در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ شهریور شانزدهمین دوره آن نیز با حضور شرکت‌های فعال ایرانی و خارجی این حوزه برگزار گردید.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی محصولات، مواد اولیه و ماشین آلات در زمینه‌های مرتبط با شیرینی و شکلات به عموم مردم و متخصصین این رشته می‌باشد.

تولید کنندگان محصولات غذایی و خوراکی مانند شیرینی، شکلات، بیسکوییت، شکر، پودر کاکائو و … و همچنین تولیدکنندگان مواد اولیه بسته بندی به همراه شرکت‌های تولید کننده ماشین آلات مرتبط با تولید در این نمایشگاه حضور بعمل آوردند.

شانزدهمین دوره این نمایشگاه با اهداف معرفی آخرین دستاوردهای داخلی و خارجی این صنعت، جذب سرمایه گذار، معرفی محصولات جدید و توسعه صادرات به کار خود پایان داد.

حضور شرکت مهندسی توزین صدر در نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

شرکت مهندسی توزین صدر بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان و ارائه دهنده سیستم‌های توزین دیجیتال و تجهیزات فروشگاهی وابسته، در نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران حضور یافت.

ترازوهای دیجیتال، ترازوهای لیبل پرینتر، پایانه‌فروش (POS) و سایر تجهیزات فروشگاهی از جمله دستگاه‌هایی هستند که با توجه به نیاز بخش‌های مختلف صنایع تولید و فروشگاهی، در این نمایشگاه توسط شرکت توزین صدر عرضه شدند.

اهداف شرکت مهندسی توزین صدر

• ارائه آخرین دستاوردهای ارائه شده توسط مجموعه گروه صنعتی صدر و بازاریابی محصولات جدید

• ارتباط مستقیم با صنف فروشندگان آجیل، شیرینی و شکلات و کارگاه‌های قنادی جهت شناخت نیازهای بازار و برنامه ریزی جهت پوشش این نیاز‌ها

• گسترش شبکه نمایندگان فروش و خدمات شرکت مهندسی توزین صدر جهت بهبود وضعیت توزیع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور و جذب رضایت مشتریان قدیمی و جدید

 

حضور شرکت مهندسی توزین صدر در پانزدهمین دوره نمایشگاه شیرین و شکلات