برگزاری همایش تکنولوژی‌های فروشگاهی (RETEC) در اصفهان فضای مناسبی در جهت نمایش بروزترین دستاوردهای صنعت توزین و تجهیزات فروشگاهی در کشور بود که توسط شرکت مهندسی توزین صدر با همکاری شرکت ترنا سیستم و همچنین بانک سامان و با حضور چشمگیر فعالین صنعت خرده فروشی و شرکت های نرم افزاری فعال در استان اصفهان برگزار گردید.

 

از مهم‌ترین اهداف همایش تکنولوژی‌های فروشگاهی آشنایی هر چه بیشتر همکاران ما در استان اصفهان با تکنولوژی های جدید و همچنین تبیین قابلیت های این محصولات در سطحی مطلوب بود که به اذعان شرکت کنندگان در همایش , این مهم به خوبی تحقق یافت . پکیج تراوزهای پیشرفته لیبل پرینتر سری LSG با صندوق های فروشگاهی پوز بانک و بارکدخوان و پرینتر در جهت نمایش قابلیت فوق العاده برقراری آنلاین شبکه شدن ترازو ها گواهی بر این مدعاست .

ترازوی فروشگاهی

 

در شروع همایش تکنولوژی‌های فروشگاهی با سخنرانی جناب آقای مهندس دیانتی مدیریت محترم شرکت توزین صدر , مدعوین گرامی با برنامه ها و همچنین چشم انداز ترسیمی از سوی ایشان برای آینده شرکت توزین صدر به عنوان یکی از تولیدگنندگان با سابقه این صنعت آشنا شدند .

مهندس دیانتی در همایش تکنولوژی‌های فروشگاهی

 

تمام تلاش برگزارکنندگان همایش تکنولوژی‌های فروشگاهی بر ترغیب همکاران گرامی فعال در صنعت توزین و تجهیزات فروشگاهی برای تهیه و تبلیغ و فروش محصولات ایرانی به عنوان پاشنه آشیل اقتصاد ایران و بالا بردن اشتغال جوانان این مرز بوم به جای تهیه و تبلیغ و فروش محصولات بی کیفیت چینی بود . امید است برگزاری این دست از همایش ها که به دانش افزیی همکاران گرامی کمک شایانی خواهد کرد تداوم یابد .

 

 

جهت مشاهده باقی عکس ها روی هرکدام کلیک کنید.