Classic POS

پوز فروشگاهی

سیستم پوز فروشگاهی (POS) شرکت مهندسی صدر رایانه ای صنعتی که با نصب یک نرم افزار پوز فروشگاهی میتواند تبدیل به پایانه ای بسیار قدرتمند ، سریع و دقیق شده و با همراهی ترازو هایی که قابلیت شبکه دارد مستقیما و ترازوهای پرینتردار بدون شبکه از طریق بارکد تشکیل اتوماسیونی کامل و استثنایی را تشکیل دهد .

این دستگاه با ابعاد ۵۸ * ۴۴ * ۴۰ و وزن ۵ کیلوگرم متشکل از مانیتور ۱۲ اینچ ، کیبورد ، کشوی پول ، نمایشگر مشتری و یک دستگاه پرینتر عرض ۸۰ که با بهره بردن از مادربوردFANLESS  ASUS H61 و پردازنده INTEL 1.8 DUAL CORE/1M به همراه HDD 500G SATA و RAM 2Gb DDR3/1333 توانایی پشتیبانی و راه اندازی تمامی نرم افزارهای فروشگاهی و حسابداری را دارد .

سیستم پوز فروشگاهی صدر با توجه به بهره گیری از مشخصات مذکور امکان راه اندازی اتوماسیون فروشگاهی را به کاربر خود برای انواع فروشگاهها و اصناف را میدهد. این قابلیت موجب کاهش هزینه های سربار هر مجموعه ی فروشگاهی ، کاهش خطاهای انسانی ، زمان محاسبات مورد نیاز فروش ، انبار داری و سایر اموری که پیش از این توسط نیروی انسانی در هر سازمانی صورت می گرفته را می گردد همچنین استفاده از این سیستم میتواند بازه ای وسیع ، جامع و دقیق از گزارشات محصولی ، محاسباتی ، کارکرد و … به کاربر در مدلهای مختلف از تاریخ تا تاریخ ، مبلغ ، مشتری و … را ارائه نماید .

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته و در حال اتفاق در حوزه فروشگاهها ( افزایش گستره ی محصولی فروشگاهها ، کاهش قیمت شدید رقابتی ، افزایش تمرکز بر مشتری مداری و … ) بازار رقابت در حوزه فروشگاهها را بسیار گرم و توقع رسیدگی سریع ، تخفیف های متنوع و سرویس دهی مطلوب را در مشتریان به شکلی روزافزون ایجاد نموده است .

با توجه به پیشرفت های این حوزه و توقعات ایجاد شده مذکور نتیجه چنین بدست می آید که دسترسی به پیشرفت و افزایش درآمد در کسب وکار میسر نخواهد بود مگر افزایش تعداد مشتری و حجم فعالیت در عین حال افزایش حجم در هر کدام از این دو فاکتور افزایش هزینه ، خطا و ترافیک را بدنبال خواهد داشت .

لذا تنها راه باقی مانده پیش روی ما استفاده از اتوماسیون فروشگاهی می باشد تا بتوان خطا و هزینه های سنگین سربار را کاهش داده و سرویس دهی مطاوب به مشتری را تا حد کمال پیش برد .

ویژگی‌ها

مشخصات فنی

مانیتور ۱۲ اینچ غیر لمسی
نمایشگر مشتری نمایشگر ۲۰*۲
CPU Intel 1620 dual core 2.7
Mainboard Asus H61 chipset G31/33
دمای کارکرد (درجه سانتی گراد) ۵ تا ۴۰
منبع تغذیه برق ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز شهری
RAM ۲Gb DDR3 1333 (4Gb optional)l
Power TSCO 250watt
H.D.D ۵۰۰Gb SATA

پشتیبانی و خدمات

دانلود کاتالوگ